Pierre Lannier La Petite Cristal 105J966

Marka: Pierre Lannier Nr katalogowy: 100002762629

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Pierre Lannier La Petite Cristal 105J966

Le Petite Cristal z francuskiej marki Pierre Lannier wszystkie panie, które lubią dekorować błyskotliwy akcesoria. Mniejsza maska ​​jest zaśmiecona niebieskimi Swarovski, które migoczą w każdym twoim geście. Nie będziesz musiał zajmować się żadną inną biżuterią. Pełny opis

729

729 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Le Petite Cristal z francuskiej marki Pierre Lannier wszystkie panie, które lubią dekorować błyskotliwy akcesoria. Mniejsza maska ​​jest zaśmiecona niebieskimi Swarovski, które migoczą w każdym twoim geście. Nie będziesz musiał zajmować się żadną inną biżuterią. Oprócz nich na twarzy można znaleźć tylko logo i spiczaste brązowe dłonie, które idealnie pasują do siebie różowe pozłacana stalowa koperta. Zegarek jest przyklejony do ciemnoniebieskiego, ręcznie szytego Skórzana m pasek. Zanurz się w dodatku, który na pewno nie pozostawi twojego otoczenia bez echa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Szerokość 30 mm
Głębokość (mm) 8.7 mm
Wysokość 34 mm