Police PL14836JSB/02

Marka: Police Nr katalogowy: 100002377535
Police PL14836JSB/02

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Police PL14836JSB/02

Oryginalny męski zegarek marki Police zapewni, że będziesz w centrum uwagi tylko ty. Czarna tarcza ozdobiona trzema chronografów z wyświetlaczem daty, dnia tygodnia i wskaźnikiem 24 ciferníčkem. Pełny opis

826

826 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :16.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Oryginalny męski zegarek marki Police zapewni, że będziesz w centrum uwagi tylko ty. Czarna tarcza ozdobiona trzema chronografów z wyświetlaczem daty, dnia tygodniawskaźnikiem 24 ciferníčkem. Obudowa jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest następnie czerwonym pasek skóry naturalnej. Postaw na dodatek, że nie zawiedzie. Pokaż swoje otoczenie, że masz styl i być w każdej chwili prawo dżentelmenem.

PL15036JSUR / 61

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa vínová
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 51 mm
Wysokość 59 mm