Police Splendor PL14640MS/61M

Marka: Police Nr katalogowy: 100002376044
Police Splendor PL14640MS/61M

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Police Splendor PL14640MS/61M

panie policyjne oglądać Splendor to akcesorium jakości dla każdej nowoczesnej kobiety. Pasek ze stali razem idealny lokal mieszkalny stejnobarevným że doskonale leży na nadgarstku. Kontrast do reszty srebrnej tarczy zegarka jest czarny w prosty surowy design. Pełny opis

485

485 zł z VAT 630 zł, oszczędzasz 145 zł (23 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

panie policyjne oglądać Splendor to akcesorium jakości dla każdej nowoczesnej kobiety. Pasek ze stali razem idealny lokal mieszkalny stejnobarevným że doskonale leży na nadgarstku. Kontrast do reszty srebrnej tarczy zegarka jest czarny w prosty surowy design. Ten kawałek pasuje do społeczeństwa i do miasta na zakupy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 42 mm