PRIM Dakar 2019 W01P.13081.A

Marka: PRIM Nr katalogowy: 100002938717

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaNowość

PRIM Dakar 2019 W01P.13081.A

Nawet w 2019 roku, prestiżowy wyścig Dakar rozpocznie się w Peru Lima. Po raz kolejny wezmą udział czescy konkurenci Tomáš Ouředníček i David Křípal, którzy również będą mieli zegarek na rękę z warsztatu czeskiej marki Prim. Pełny opis

2511

2 511 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nawet w 2019 roku, prestiżowy wyścig Dakar rozpocznie się w Peru Lima. Po raz kolejny wezmą udział czescy konkurenci Tomáš Ouředníček i David Křípal, którzy również będą mieli zegarek na rękę z warsztatu czeskiej marki Prim .

Czarna twarz z tarczą węglową patrzy na ciebie na pierwszy rzut oka charakterystyczny z żółtymi detalami, które można znaleźć na etui i pasku. Trzy chronografy będą służyć jako stoper – chronograf godzinny jest wyłożony " Dream – Dare – Live It – 2019. Istnieje również datepiece umieszczone na pozycji 4. Wnęka jest pokryta szafirowym kryształem, który jest bardziej odporny na zadrapania i inne uszkodzenia, a po latach noszenia zachowuje świetny połysk. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, Luneta jest wyłożona tachymetryczną skalą, a na pewno uwielbiasz zegarek (pokrywkę z tyłu walizki), gdzie możesz znaleźć informacje o Dakarze 2019. Nadgarstki są związane z wysokiej jakości tekstylnym paskiem z wytrzymałym zapięciem i Zegarek napędzany jest szwajcarskim kołem Ronda, które charakteryzuje się wysoką żywotnością baterii i można postawić na dodatek, który pokona każdą przeszkodę w życiu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa tekstylia
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło szafirowe
Stoper tak
Szerokość pasa 24 mm
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 50 mm