PRIM Klasik Slim W01P.13016.O

Marka: PRIM Nr katalogowy: 100002726346

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaNowość

PRIM Klasik Slim W01P.13016.O

Klasyczne zegarki nigdy nie wystarczą. To naprawdę pasuje do wszystkiego – bez względu na to, czy wybierzesz formalny garnitur, czy kolorową koszulkę z podartymi jeansami. Nie zapominaj o tej konieczności i nie zapomnij o zegarkach z czeskiej marki Prim z apt apt o nazwie Klasik. Pełny opis

579

579 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :16.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Klasyczne zegarki nigdy nie wystarczą. To naprawdę pasuje do wszystkiego – bez względu na to, czy wybierzesz formalny garnitur, czy kolorową koszulkę z podartymi jeansami. Nie zapominaj o tej konieczności i nie zapomnij o zegarkach z czeskiej marki Prim z apt apt o nazwie Klasik . Ich twarz z białą twarzą opiera się na klasycznym wyglądzie – ozdobionym srebrnymi opaskami i wskaźnikami. Nadgarstki zegarka są przypięte na granatowo Skórzana m pasek. Ale zdecydowanie kochasz ultra-cienki etui wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zegarek nigdy nie będzie zasłonięty podczas noszenia. Postaw na dodatek, który nigdy nie wychodzi z mody.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków klasyczny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 6 mm
Wysokość 48 mm