PRIM Manager - I

Marka: PRIM Nr katalogowy: 100002552080

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

PRIM Manager - I

Szukasz eleganckiego akcesorium, że zawsze będziesz prawdziwym dżentelmenem? Uważaj na warsztaty Prim to właściwy wybór. Ich jasna twarz wygląda na pierwszy rzut oka na czarne dłonie i postacie w klasycznym wyglądzie. Pełny opis

1646

1 646 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Szukasz eleganckiego akcesorium, że zawsze będziesz prawdziwym dżentelmenem? Uważaj na warsztaty Prim to właściwy wybór. Ich jasna twarz wygląda na pierwszy rzut oka na czarne dłonie i postacie w klasycznym wyglądzie. Posiada również trzy chronografy z funkcją zegara dziennego, tygodniowego, miesięcznego i 24-godzinnego, a także niezbędną kartę daty w pozycji 3. Obudowa zegarka wykonana jest ze stali o wysokiej jakości, czarny krokodyl z krokodylkowym wzorem z prawdziwej skóry. Największy skarb ukryty jest w środku – jest to ruch automatyczny, który rozciąga się z każdym ruchem dłoni i masz piękny widok przez przezroczystą szybę. Postaw na dodatek, który zawsze zapewnia ci stylowy wygląd.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny automat
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 15 mm
Wysokość 50 mm