PRIM Moda - B

Marka: PRIM Nr katalogowy: 100002785371

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

PRIM Moda - B

Prim zegarki z kolekcji Fashion są idealne dla wszystkich pań od ich suplementów tredy spodziewać się nie tylko wygląd, ale także wysokiej jakości. Pełny opis

1681

1 681 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Prim zegarki z kolekcji Fashion są idealne dla wszystkich pań od ich suplementów tredy spodziewać się nie tylko wygląd, ale także wysokiej jakości. Ich masa perłowa tarcza ozdobiona was na pierwszy rzut oka ze swoich trzech funkcji chronografu z podwójnego czasu, dnia tygodnia i 24-godzinnej tarczy – funkcja ta pokazuje również, księżyc z gwiazdami i słońcem; to zależy od tego, czy jest dzień, czy noc. Istnieje również datownik umieszczony na pozycji trzeciej. Z pewnością pokochasz wyraźne kryształy na indeksach miejscu, które dają Cały wspaniały blask. Sprawa ozdobiony deseniem bezel i udaru mózgu są wykonane ze stali nierdzewnej. Wewnątrz zegarka jest automatyczny mechanizm, który rozciąga się każdy ruch ręki. Zapraszamy na dodatek, że staną się integralną częścią Twojego życia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny automat
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy perla
Szkło szafirowe
Podwójny czas tak
Widoczna data tak
Szerokość 35 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 39 mm