PRIM Pastelka - A W05P.13074.A

Marka: PRIM Nr katalogowy: 100002784758

Sprzedaż partnerska

PRIM Pastelka - A W05P.13074.A

Kto powiedział, że zegarki dziecięce muszą być oczywiście lepszej jakości niż zegarki dla dorosłych? Tradycyjna czeska marka Prima ma w ofercie w pełni funkcjonalne zegarki dziecięce z kolekcji Pastel ka . Pełny opis

199

199 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kto powiedział, że zegarki dziecięce muszą być oczywiście lepszej jakości niż zegarki dla dorosłych? Tradycyjna czeska marka Prima ma w ofercie w pełni funkcjonalne zegarki dziecięce z kolekcji Pastel ka . Ich biała twarz pokryta szkłem mineralnym ma doskonałą czytelność, więc Twoja gałąź zawsze będzie miała doskonały przegląd aktualnego czasu. Obudowa ozdobiona czarnym lunetą wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Na nadgarstku jego zegarek jest czarny Skórzana m z miękkim szwem. Daj uczniowi dodatek, który stanie się dla niego niezbędnym towarzyszem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dziecięce
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość pasa 14 mm
Szerokość 26 mm
Wysokość 30 mm