PRIM Sport Titanium - D W01C.13051.D

Marka: PRIM Nr katalogowy: 100002753002

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

PRIM Sport Titanium - D W01C.13051.D

Chcesz nosić metalowych zegarków? I jedyną rzeczą, uniemożliwiając w ten sposób, wysoki ciężar modeli stalowych? Następnie można oglądać Prim z kolekcji Sport Titanium ideału. Pełny opis

1382

1 382 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Chcesz nosić metalowych zegarków? I jedyną rzeczą, uniemożliwiając w ten sposób, wysoki ciężar modeli stalowych? Następnie można oglądać Prim z kolekcji Sport Titanium ideału. Ich sprawa i udaru mózgu są wykonane z tytanu, który jest nie tylko trwałe, ale również znacznie lżejsze od stali ze względu na ich właściwości antyalergicznych odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwych osób noszących. Czarna tarcza na pierwszy rzut oka robi wrażenie szarej chronograf z daty, dnia tygodnia i godziny 24-godzinnym. Ręce i indeksy pokryte warstwą luminescencyjną zapewnia doskonałą czytelność nawet w warunkach słabej widoczności. Z pewnością docenią i wodoszczelność do 100 metrów, co pozwala na pływanie z zegarkiem na nadgarstku. Podaruj sobie dodatek, który stanie się nieodłączną częścią codziennych przygód.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa tytan
Materiał ciała tytan
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 46 mm