Pulsar PS9567X1

Marka: Pulsar Nr katalogowy: 100002444758
Pulsar PS9567X1

Sprzedaż partnerska

Pulsar PS9567X1

Czy zakładanie dokładnie prasować koszulę lub swoją ulubioną koszulę przyjemności, zegarek zaprojektowany przez marki Pulsar strój jest zawsze doskonale się uzupełniają. Pełny opis

331

331 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :12.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zakładanie dokładnie prasować koszulę lub swoją ulubioną koszulę przyjemności, zegarek zaprojektowany przez marki Pulsar strój jest zawsze doskonale się uzupełniają. Ich śnieżnobiałe tarcza stawia na klasycznym wyglądzie – wyraźny kontrast ręce i indeksy zapewniają doskonałą czytelność czasie, nawet nechyní datownik znajdujący się w pozycji 3 czerwone rafinowana szczegółów podać jednostkę właściwą pizzazz. Obudowa jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, czarny pasek ze skóry krokodyla wzór ponownie. Z pewnością docenią i wodoszczelność do 100 metrów, co pozwala na pływanie z zegarkiem na nadgarstku. Podaruj sobie suplement, który nadaje się do codziennego i świąt.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne