Pulsar PT3915X1

Marka: Pulsar Nr katalogowy: 100002444746
Pulsar PT3915X1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Pulsar PT3915X1

Zegarek marki warsztat Pulsar jest idealnym miejscem dla każdego współczesnego dżentelmena. Ich czarna tarcza posiada trzy chronograf z funkcją stopera oraz czas 24-godzinny, istnieją również Datowniki położony pomiędzy indeksami 4 i 5. Pełny opis

661

661 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki warsztat Pulsar jest idealnym miejscem dla każdego współczesnego dżentelmena. Ich czarna tarcza posiada trzy chronograf z funkcją stopera oraz czas 24-godzinny, istnieją również Datowniki położony pomiędzy indeksami 4 i 5. rafinowany czerwonym szczegóły podać jednostkę właściwą pizzazz. Obudowa i udaru mózgu są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej z czarnym wykończeniem PVD. Wodne szaleĹ docenić wodoszczelny do 100 metrów, co umożliwia pływanie z zegarkiem na nadgarstku. Podaruj sobie dodatek, który przyda się na co dzień lub uroczystej okazji.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Tachymetr tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 48 mm