Pulsar PT3945X1

Marka: Pulsar Nr katalogowy: 100002650686
Pulsar PT3945X1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaNowość

Pulsar PT3945X1

Zegarek Pulsar doskonale uzupełnia prawie każdy strój. Na pierwszy rzut oka przechwytuje cię Srebrny zegar z trzema chronografami ze stoperem i wskazówką 24h. Oglądaj nadgarstki dzięki idealnie dopasowanemu sznurkowi mediolańskiemu, który się opiera etui wykonane ze stali nierdzewnej. Pełny opis

630

630 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek Pulsar doskonale uzupełnia prawie każdy strój. Na pierwszy rzut oka przechwytuje cię Srebrny zegar z trzema chronografami ze stoperem i wskazówką 24h . Oglądaj nadgarstki dzięki idealnie dopasowanemu sznurkowi mediolańskiemu, który się opiera etui wykonane ze stali nierdzewnej. Czarny kolor kabury i kabury zapewnia prawdziwie luksusowe odczucie i możesz być pewien, że nikt nie będzie tęsknił za tymi zegarkami Pulsar . Postaw na zegarki, które Cię nie zawiodą.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 40 mm