Pulsar PX3125X1

Marka: Pulsar Nr katalogowy: 100002444766

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Pulsar PX3125X1

Zegarki marki Pulsar są stworzone dla wszystkich mistrzów o smaku sportowej elegancji. Pełny opis

787

787 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki marki Pulsar są stworzone dla wszystkich mistrzów o smaku sportowej elegancji. Ich ciemnoniebieska twarz z delikatnym pionowym wzorem na pierwszy rzut oka pozwala uchwycić charakterystyczne dłonie i indeksy z zielonymi detalami, które są doskonale czytelne w ciemności dzięki luminescencyjnej warstwie. Dzięki tarczy luneta wieńczy stalową obudowę. Od najlepszych wykonano stal nierdzewną i nacisk na nadgarstki. Oczywiście opór wody wynosi do 100 metrów , dzięki czemu zegarek przetrwa pływanie. Największą zaletą tego modelu jest z pewnością energia słoneczna – nigdy nie będziesz musiał zajmować się wymianą baterii. Postaw na dodatek, który stanie się nieodłączną częścią twojego codziennego życia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny solarny
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 11.1 mm
Wysokość 52 mm