Pulsar PX3162X1

Marka: Pulsar Nr katalogowy: 100002725291
Pulsar PX3162X1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Pulsar PX3162X1

Szukasz zegarka, który możesz zabrać zarówno na stroje wypoczynkowe, jak i formalne? Następnie postaw na zegarek Pulsar, który stanie się twoim niezastąpionym towarzyszem. Ich czarna tarcza w minimalistycznym stylu zdobiona jest tylko indeksami i kartami daty na standardowej pozycji trzygodzinnej. Pełny opis

737

737 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Szukasz zegarka, który możesz zabrać zarówno na stroje wypoczynkowe, jak i formalne? Następnie postaw na zegarek Pulsar, który stanie się twoim niezastąpionym towarzyszem. Ich czarna tarcza w minimalistycznym stylu zdobiona jest tylko indeksami i kartami daty na standardowej pozycji trzygodzinnej. Złoto etui i siła ciągu są wykonane z najlepszej stali nierdzewnej. Główną zaletą tego modelu jest zdecydowanie energia słoneczna, dzięki której nigdy nie będziesz musiał rozwiązywać problemu wymiany baterii – od czasu do czasu możesz tylko wystawić zegarek na działanie światła dziennego. Postaw na dodatek, który nigdy Cię nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny solarny
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 48 mm