Q&Q VR99J005

Marka: Q&Q Nr katalogowy: 100002940623
Q&Q VR99J005

Sprzedaż partnerskaNowość

Q&Q VR99J005

Zegarki marki Q & Q są wykonane na każdy mały szalik. Na pierwszy rzut oka ich twarz wygląda na jaskrawo kolorowe ręce i cyfry, które zapewniają doskonałą czytelność czasu. Jednak większość każdego chłopaka zdecydowanie zakochuje się w jasnoniebieskim pasku, po którym samolot leci przez chmury. Pełny opis

65

65 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki marki Q & Q są wykonane na każdy mały szalik. Na pierwszy rzut oka ich twarz wygląda na jaskrawo kolorowe ręce i cyfry, które zapewniają doskonałą czytelność czasu. Jednak większość każdego chłopaka zdecydowanie zakochuje się w jasnoniebieskim pasku, po którym samolot leci przez chmury. Perfekcyjny zapach jest również wodoodporny do 100 metrów, co pozwala pływać z zegarkami na rękę. Radośni żartowniścy w oczach dzieciństwa nie mają znaczenia – przyprowadźcie je do waszego syna, wnuka, a nawet siostrzeńców.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dla chłopców, dziecięce
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 30 mm
Głębokość (mm) 9.5 mm
Wysokość 34 mm