Rosefield Dárková sada The Small Edit SRSHM-X219

Marka: Rosefield Nr katalogowy: 100002743628

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Rosefield Dárková sada The Small Edit SRSHM-X219

Nie wiesz, jaki prezent dla swoich ukochanych? Zestaw upominkowy z warsztatu Rose pole jest właściwe. Możesz znaleźć jej zegarek z kolekcji Mała edycja. Ich twarz pokryta delikatnymi perłami opiera się na klasycznym wyglądzie – ozdobionym rękoma i indeksami. Pełny opis

444

444 zł z VAT 495 zł, oszczędzasz 51 zł (10 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nie wiesz, jaki prezent dla swoich ukochanych? Zestaw upominkowy z warsztatu Rose pole jest właściwe. Możesz znaleźć jej zegarek z kolekcji Mała edycja. Ich twarz pokryta delikatnymi perłami opiera się na klasycznym wyglądzie – ozdobionym rękoma i indeksami. Mniejsze etui zegarek jest wykonany różowe Pozłacana stal, podobnie jak uderzenie w mediolan, które dopasowuje się do obwodu nadgarstka bez potrzeby profesjonalnego skurczu. Zestaw zawiera metalowy pasek, który możesz zmienić w dowolnym momencie na ruch w Mediolanie. Postaw na prezent, który zachwyci jej radosne błyski w jej oczach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy perla
Szkło mineralne
Szerokość 26 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 30 mm