Rosefield Dárková sada The Upper East Side Silver Black

Marka: Rosefield Nr katalogowy: 100002377811

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Rosefield Dárková sada The Upper East Side Silver Black

Czy wiesz, co miłość jest stała? Miłość do mamy! Pokaż, na czym Ci zależy, i daj jej zestaw podarunkowy od modnej nowojorskiej marki Rosefield . W pudełku ozdobionym różową wstążką z napisem „Love Is Permanent“ znajdziesz zegarek z kolekcji Upper East Side. Pełny opis

554

554 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy wiesz, co miłość jest stała? Miłość do mamy! Pokaż, na czym Ci zależy, i daj jej zestaw podarunkowy od modnej nowojorskiej marki Rosefield . W pudełku ozdobionym różową wstążką z napisem „Love Is Permanent“ znajdziesz zegarek z kolekcji Upper East Side . Ich perłowa twarz w kształcie tarczy jest oparta na klasycznym wyglądzie – jest ozdobiona tylko srebrną srebrną ręką, która doskonale komponuje się ze stalową kopertą i wyrafinowanym naporem, który ma zegarek u podstawy. W komplecie znajduje się również czarny skórzany pasek – poszczególne paski można zmienić tak, jak wymaga tego rzeczywisty strój. Idealny prezent dla najważniejszej kobiety w twoim życiu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra, stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny, srebrny
Kolor tarczy perla
Szkło mineralne
Szerokość pasa 16 mm
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 37 mm