Rosefield The Boxy QWPR-Q11

Marka: Rosefield Nr katalogowy: 100002650746

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Rosefield The Boxy QWPR-Q11

Z zegarkami marki Rosefield zawsze będzie środkiem uwaga. Na pierwszy rzut oka różowe wdzięki kwadratowej skrzynki, która podąża za różową wstążką ze skóry naturalnej, jest imponujące. Pastelowa beżowa tarcza jest zwolniona różowe złocone dłonie z indeksami i istnieje również niezbędny datepiece. Pełny opis

420

420 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Z zegarkami marki Rosefield zawsze będzie środkiem uwaga. Na pierwszy rzut oka różowe wdzięki kwadratowej skrzynki, która podąża za różową wstążką ze skóry naturalnej, jest imponujące. Pastelowa beżowa tarcza jest zwolniona różowe złocone dłonie z indeksami i istnieje również niezbędny datepiece . Postaw na swój zegarek Rosefield, która na pewno Cię nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa różowy
Kolor tarczy beżowy
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 26 mm
Głębokość (mm) 6.8 mm
Wysokość 28 mm