Rosefield The Boxy QWSR-Q01

Marka: Rosefield Nr katalogowy: 100002650766

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Rosefield The Boxy QWSR-Q01

Zegarki marki Rosefield są jak stworzone dla kobiet o wyrafinowanym smaku. Na pierwszy rzut oka z pewnością przyciągnie Cię różowe złocenie, które tworzy naprawdę luksusowe wrażenie. Pełny opis

470

470 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki marki Rosefield są jak stworzone dla kobiet o wyrafinowanym smaku. Na pierwszy rzut oka z pewnością przyciągnie Cię różowe złocenie, które tworzy naprawdę luksusowe wrażenie. Oglądaj nadgarstki dzięki doskonale dopasowanemu ruchowi Milan, który łączy się z kwadratem etui wykonane ze stali nierdzewnej. Na białej tarczy są wykluczone różowe złocone dłonie z indeksami i istnieje również niezbędny datepiece . Zanurz się w dodatku, który będzie wyglądał niesamowicie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 26 mm
Głębokość (mm) 6.8 mm
Wysokość 28 mm