Rosefield The Small Edit Elephant Grey & Rose Gold

Marka: Rosefield Nr katalogowy: 100002377652

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Rosefield The Small Edit Elephant Grey & Rose Gold

Zegarki małe rozmiary stają się modne ponownie. Jest to kierunek, postanowił udać się i popularna marka New York Rosefield , który przedstawił kolekcję o wdzięcznej nazwie „The Small Edit”. Pełny opis

472

472 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki małe rozmiary stają się modne ponownie. Jest to kierunek, postanowił udać się i popularna marka New York Rosefield , który przedstawił kolekcję o wdzięcznej nazwie „The Small Edit”. Obudowa różowym złotem stali nierdzewnej o średnicy tylko 26 mm, wraz ze skórzanym paskiem szary i tam naprawdę stylowe akcesoria. Jak to jest w przypadku Rosefield w zwykły biały tarczy zakłady na klasycznym wyglądzie. Zdecydowanie kochają chudość i obudowę, dzięki której ręce zegarek ledwie czuję. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy perla
Szkło mineralne
Szerokość pasa 12 mm
Szerokość 26 mm
Głębokość (mm) 6 mm
Wysokość 30 mm