Rosefield The Tribeca White-Pink-Rosegold

Marka: Rosefield Nr katalogowy: 100002376558

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Rosefield The Tribeca White-Pink-Rosegold

Mark Rosefield dozwolone projektując swoje kolekcje zegarków ispirovat życiem metropolii i ruchliwych ulicach Nowego Jorku. Seria zegarków o nazwie Tribeca w Nowym Jorku na Manhattanie, która pełna jest typowych budynków z początku 20 wieku. Pełny opis

402

402 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Mark Rosefield dozwolone projektując swoje kolekcje zegarków ispirovat życiem metropolii i ruchliwych ulicach Nowego Jorku. Seria zegarków o nazwie Tribeca w Nowym Jorku na Manhattanie, która pełna jest typowych budynków z początku 20 wieku. Mniejsza biała tarcza z wąskich dłoniach i indeksy opiera się na tradycyjnej konstrukcji. Zegarki delikatny szyte skórzanym paskiem w pastelowym różu. Cała doskonale uzupełnia różowo pozłacana obudowa ze stali nierdzewnej. Daj swój strój właściwej pizzazz.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa różowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość pasa 16 mm
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 37 mm