Rosefield The Upper East Side White Pearl Silver

Marka: Rosefield Nr katalogowy: 100002377080

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Rosefield The Upper East Side White Pearl Silver

Chcesz postawić na akcesoria, które łączy w sobie klasyczny styl z odrobiną luksusu? Następnie można oglądać Rosefield nosząca nazwę jednej z najbardziej luksusowych dzielnic Nowego Jorku dzielnicy Upper East Side, zaledwie wykonane. Pełny opis

503

503 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Chcesz postawić na akcesoria, które łączy w sobie klasyczny styl z odrobiną luksusu? Następnie można oglądać Rosefield nosząca nazwę jednej z najbardziej luksusowych dzielnic Nowego Jorku dzielnicy Upper East Side, zaledwie wykonane. Ich powierzchnia pokryta jasnym perłą dostarczyć uzoučkými srebrne ręce i indeksów. Zdecydowanie kochasz i wyrafinowana obudowa i ruch z wysokiej jakości stali nierdzewnej, który pasuje do trzeźwego i pestrobarevnému stroju. Pokaż swoje otoczenie, że masz styl i szyk być w każdej chwili.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy perla
Szkło mineralne
Szerokość pasa 16 mm
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 37 mm