Royal London 21079-02

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002377575

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Royal London 21079-02

Kwadratowy zegar jest powoli, ale wraca do mody. Utracić swój urok, a także dołączyć do tych ponadczasowej marki Wrist Watch zaprojektowanej przez Royal London. Ich czarna tarcza Zakłady surowy design – ozdobić swoje ręce i tylko cztery główne indeksy. Pełny opis

658

658 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kwadratowy zegar jest powoli, ale wraca do mody. Utracić swój urok, a także dołączyć do tych ponadczasowej marki Wrist Watch zaprojektowanej przez Royal London . Ich czarna tarcza Zakłady surowy design – ozdobić swoje ręce i tylko cztery główne indeksy. Obudowa w kształcie kwadratu wykonana jest ze stali nierdzewnej, jak również wyrafinowane ruchu. Udekorować akcesorium, które zastąpi stylową bransoletkę.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 30 mm
Głębokość (mm) 6 mm
Wysokość 30 mm