Royal London 21211-09

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376576

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Royal London 21211-09

Każda kobieta pragnie przynajmniej raz po raz zabłysnąć. Doświadczenie to dla siebie mocny poczucie mody damskiej zegarki Royal London 21211–09. Usunąć kamienie w bawełnę i na indeksie miejscu za każdym razem twój piękny gest błyszczy. Pełny opis

744

744 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Każda kobieta pragnie przynajmniej raz po raz zabłysnąć. Doświadczenie to dla siebie mocny poczucie mody damskiej zegarki Royal London 21211–09. Usunąć kamienie w bawełnę i na indeksie miejscu za każdym razem twój piękny gest błyszczy. Thanks zlacenému różowe obudowa, siły i ręce są obrzeża multiciferníčků następuje wraz z tarczy Srebrne zegarki dodatkowo pojawiają się niezwykle luksusowe. Wybierz dodatek, który będzie podkreślić kobiecość.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy perla
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 39 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 39 mm