Royal London 21226-05

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376230
Royal London 21226-05

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London 21226-05

Nowoczesna kobieta posiada nowoczesne wyposażenie. Idealny kawałek zegarków damskich zostały zaprojektowane przez markę Royal London. Pełny opis

374

374 zł z VAT 562 zł, oszczędzasz 188 zł (33 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nowoczesna kobieta posiada nowoczesne wyposażenie. Idealny kawałek zegarków damskich zostały zaprojektowane przez markę Royal London. Dzięki różowego złota opaska na naprężenia stali wyglądają naprawdę luksusowy, przyczynił się do jego montażu jasnych kamieni, które za każdym razem swoich filmów olśniewające błyszczy. Kolor różowego złota z dumą i rąk, indeksów i małą koroną. Po przypiąć bicolor zegarek nadgarstka stanie się centrum uwagi.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto, srebrny, wielokolorowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 32 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 32 mm