Royal London 21269-01

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002745090

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London 21269-01

Proste, ale eleganckie i praktyczne. Takie są marki Royal London Watches oznaczone 21269–01, który idealnie pasuje na nadgarstek. Ze względu na mniejszą średnicę wybierania pasuje na mniejsze strony. wskaźnik czasu, datownik i dobrze przylegające, stal oporowa jest dokładnie to, czego potrzebujesz. Pełny opis

199

199 zł z VAT 409 zł, oszczędzasz 210 zł (51 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Proste, ale eleganckie i praktyczne. Takie są marki Royal London Watches oznaczone 21269–01, który idealnie pasuje na nadgarstek. Ze względu na mniejszą średnicę wybierania pasuje na mniejsze strony. wskaźnik czasu, datownik i dobrze przylegające, stal oporowa jest dokładnie to, czego potrzebujesz.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 30 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 30 mm