Royal London 21276-01

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002781095

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Royal London 21276-01

Każda kobieta pragnie przynajmniej raz po raz zabłysnąć. Doświadczenie to dla siebie mocny poczucie mody damskiej zegarki Królewski Londyn. Usunąć kamienie w bawełnę i na indeksie miejscu za każdym razem twój piękny gest błyszczy. Zegarek wyposażony jest w pasek z czarnej skóry krokodyla wzoru. Pełny opis

411

411 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Każda kobieta pragnie przynajmniej raz po raz zabłysnąć. Doświadczenie to dla siebie mocny poczucie mody damskiej zegarki Królewski Londyn. Usunąć kamienie w bawełnę i na indeksie miejscu za każdym razem twój piękny gest błyszczy. Zegarek wyposażony jest w pasek z czarnej skóry krokodyla wzoru. Wybierz dodatek, który będzie podkreślić kobiecość.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 39 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 39 mm