Royal London 21296-10

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376574

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London 21296-10

Złoto to kolor luksusowych akcesoriów, które mam nadzieję, że nigdy nie zawiedzie. Różowy odcień tego koloru dokładniej i podnosi opiera oglądać Royal London 21296–10. Luksusowo działa jako tarczy czekoladowy brąz. Pełny opis

510

510 zł z VAT 562 zł, oszczędzasz 52 zł (9 %)
W magazynie – możesz mieć 26.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :26.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Złoto to kolor luksusowych akcesoriów, które mam nadzieję, że nigdy nie zawiedzie. Różowy odcień tego koloru dokładniej i podnosi opiera oglądać Royal London 21296–10. Luksusowo działa jako tarczy czekoladowy brąz. Wąska Mediolan wyciągnąć ze stali nierdzewnej i ma bardzo delikatnie na nadgarstek jest miły. Zaakcentować swój styl akcesoriów, które staną się istotnym kawałkiem skrzynce biżuterii.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 36 mm