Royal London 21321-09

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376317

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London 21321-09

Połączenie różowego złota i srebra jest ponadczasowa kombinacja, która nigdy nie zawodzi. I że opiera się na zegarek Royal London. Wąski uchwyt ze stali nierdzewnej ozdobione różowym złotem paskiem, który wygląda na nadgarstku bardzo delikatnie. Pełny opis

394

394 zł z VAT 592 zł, oszczędzasz 198 zł (33 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Połączenie różowego złota i srebra jest ponadczasowa kombinacja, która nigdy nie zawodzi. I że opiera się na zegarek Royal London. Wąski uchwyt ze stali nierdzewnej ozdobione różowym złotem paskiem, który wygląda na nadgarstku bardzo delikatnie. Jednolitość srebrny wybierania przerwany tylko małe okno z datą stempla, z pewnością będzie przyciągać uwagę i różowe złote ręce i indeksów. Zaakcentować swój styl akcesoriów, które staną się istotnym kawałkiem skrzynce biżuterii.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto, srebrny, wielokolorowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 30 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 30 mm