Royal London 21353-02

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002377020
Royal London 21353-02

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Royal London 21353-02

Czy zdecydować się na strój formalny lub rekreacji koszuli, zegarek marki Royal London strój jest zawsze doskonale ożywia. Srebrna tarcza ozdobiona złotymi rąk, indeksami i cyframi, który doskonale komponuje się z obudową ze stali nierdzewnej, pozłacane. Pełny opis

590

590 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na strój formalny lub rekreacji koszuli, zegarek marki Royal London strój jest zawsze doskonale ożywia. Srebrna tarcza ozdobiona złotymi rąk, indeksami i cyframi, który doskonale komponuje się z obudową ze stali nierdzewnej, pozłacane. Zegarki tradycyjne szyte pasek czarny skórzany. Postaw na akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 27 mm
Głębokość (mm) 6 mm
Wysokość 31 mm