Royal London 21376-10

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002377140
Royal London 21376-10

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London 21376-10

marka zegarek zaprojektowany przez Royal Londynie mogą czuć się swobodnie nosić miejsce nadgarstek bransoletka styl. Ich zakłady czekoladowy brąz wybierania ascetyczny wygląd – jedyną rzeczą, która przeszkadza jej jednorodność, ręce są bardzo wąskie i małe indeksy. Pełny opis

420

420 zł z VAT 560 zł, oszczędzasz 140 zł (25 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Royal Londynie mogą czuć się swobodnie nosić miejsce nadgarstek bransoletka styl. Ich zakłady czekoladowy brąz wybierania ascetyczny wygląd – jedyną rzeczą, która przeszkadza jej jednorodność, ręce są bardzo wąskie i małe indeksy. Obudowa wykonana z różowym złotem stali, a także wąski Milan ruch, który dopasowuje się do obwodu nadgarstka, bez potrzeby specjalistycznego skurczu. Podaruj sobie dodatek, który podkreśli swoje naturalne wdzięki.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 33 mm