Royal London 21418-06

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002730686
Royal London 21418-06

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaNowość

Royal London 21418-06

Zegarki z warsztatów Royal London są tworzone dla nowoczesnej, pewnej siebie kobiety. Różowo-złocone dłonie i indeksy idealnie pasują do stalowej obudowy. Na nadgarstku zegarek jest brązowy Skórzana m pasek. Postaw na dodatek, który dopracowuje zarówno strój formalny, jak i rekreacyjny. . Pełny opis

448

448 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z warsztatów Royal London są tworzone dla nowoczesnej, pewnej siebie kobiety. Różowo-złocone dłonie i indeksy idealnie pasują do stalowej obudowy . Na nadgarstku zegarek jest brązowy Skórzana m pasek. Postaw na dodatek, który dopracowuje zarówno strój formalny, jak i rekreacyjny.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 36 mm