Royal London 41044-06

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002377686
Royal London 41044-06

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London 41044-06

marka zegarek zaprojektowany przez brytyjską Royal London są dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do stylowych akcesoriów. Ich czarna tarcza przyciąga wzrok wyraziste ręce i cyframi, które zapewniają doskonałą czytelność czasu. Pełny opis

328

328 zł z VAT 665 zł, oszczędzasz 337 zł (50 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez brytyjską Royal London są dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do stylowych akcesoriów. Ich czarna tarcza przyciąga wzrok wyraziste ręce i cyframi, które zapewniają doskonałą czytelność czasu. Służyć trzy datę funkcji chronografu, dzień tygodnia i czas 24-godzinny. pokochasz i złote szczegóły, które dodają całości prawo Pizzazz. Obudowa jest wykonana ze stali powleczonej czarnej powłoki PVD, czarny pasek z krokodyla wzór ponownie ze skóry. Wodne szaleĹ docenić wodoszczelny do 100 metrów, co umożliwia pływanie z zegarkiem na nadgarstku. Podaruj sobie akcesorium, które będzie zmieścić prawie wszystko.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 49 mm