Royal London 41106-05

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002421001
Royal London 41106-05

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London 41106-05

Royal London zegarek Royal London jest naprawdę dziełem sztuki. Ich masywne prostokąty etui wykonane ze stali nierdzewnej pokrytej czarnym wykończeniem sprawiają, że są niezrównanym uzupełnieniem. Biała tarcza ozdobiona jest pokrętłami informującymi o aktualnej dacie i dniach tygodnia. Pełny opis

397

397 zł z VAT 914 zł, oszczędzasz 517 zł (56 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Royal London zegarek Royal London jest naprawdę dziełem sztuki. Ich masywne prostokąty etui wykonane ze stali nierdzewnej pokrytej czarnym wykończeniem sprawiają, że są niezrównanym uzupełnieniem. Biała tarcza ozdobiona jest pokrętłami informującymi o aktualnej dacie i dniach tygodnia. Oprócz nich na Facebooku znajdziesz zabawne urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu uzyskasz przegląd aktualnej fazy dnia. Na nadgarstku zegarek jest przypięty do wysokiej jakości czerni Skórzana m pasek w imitacji skóry krokodyla. Bądź sobą z zegarkiem Royal London .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 53 mm