Royal London 41293-02

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002377660

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London 41293-02

marka zegarek zaprojektowany przez brytyjską Royal London jest idealnym miejscem dla wszystkich miłośników klasycznych akcesoriów. Ich srebra wykończenie wygląda bardzo stylowy, oprócz uzupełnienia każdego stroju. Pełny opis

152

152 zł z VAT 320 zł, oszczędzasz 168 zł (52 %)
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez brytyjską Royal London jest idealnym miejscem dla wszystkich miłośników klasycznych akcesoriów. Ich srebra wykończenie wygląda bardzo stylowy, oprócz uzupełnienia każdego stroju. Dial szkło mineralne pokryte dostarczyć delikatne dłonie, indeksy i prominentów, istnieją także datownik w obudowie 3-pozycyjny i udaru mózgu są wykonane ze stali nierdzewnej. Postaw na akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 48 mm