Royal London 41322-04

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376235
Royal London 41322-04

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London 41322-04

Męska Watch Królewski Londyn są idealnym dodatkiem do każdego nowoczesnego dżentelmena. Brązowy wybierania dostarczać silnych rąk i luminescencyjne indeksy, oprócz nich znalazł się jedynie na oknie z datownikiem. Nadgarstek zegarek szyte pasek jakości skóry, również w kolorze brązowym. Pełny opis

425

425 zł z VAT 453 zł, oszczędzasz 28 zł (6 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska Watch Królewski Londyn są idealnym dodatkiem do każdego nowoczesnego dżentelmena. Brązowy wybierania dostarczać silnych rąk i luminescencyjne indeksy, oprócz nich znalazł się jedynie na oknie z datownikiem. Nadgarstek zegarek szyte pasek jakości skóry, również w kolorze brązowym. Przynieś swój garnitur i rozrywka strój stylowych akcesoriów.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 45 mm