Royal London 41324-01

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376252
Royal London 41324-01

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Royal London 41324-01

Męska marka zegarka Królewski Londyn Zakłady na stylowym all-czarny design, który zakłóca tylko stalową obudowę oraz jasne dłonie i indeksów. Elegancki wzór 3D na tarczy kompletnej wielofunkcyjne ciferníčky informujący o aktualnej daty, dnia tygodnia i 24 godzin czasu. Pełny opis

757

757 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska marka zegarka Królewski Londyn Zakłady na stylowym all-czarny design, który zakłóca tylko stalową obudowę oraz jasne dłonie i indeksów. Elegancki wzór 3D na tarczy kompletnej wielofunkcyjne ciferníčky informujący o aktualnej daty, dnia tygodnia i 24 godzin czasu. Nadgarstek zegarek szyte jakości skórzany pasek z imitacji skóry krokodyla. Raz będzie smakować królewskiej jakości tego kawałka, nigdy nie chcą nosić coś innego.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 46 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 46 mm