Royal London 41325-02

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376250
Royal London 41325-02

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London 41325-02

Stylowe mężczyźni należą stylowe akcesorium. Męska Watch Królewski Londyn przyciągnąć dużą szarą tarczę z wielofunkcyjnym ciferníčky oraz istotnych indeksów. Szary jest również jakości skórzany pasek z jasnym szwem eleganckie. Cała doskonale uzupełnia obudowę stalową. Pełny opis

482

482 zł z VAT 759 zł, oszczędzasz 277 zł (36 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Stylowe mężczyźni należą stylowe akcesorium. Męska Watch Królewski Londyn przyciągnąć dużą szarą tarczę z wielofunkcyjnym ciferníčky oraz istotnych indeksów. Szary jest również jakości skórzany pasek z jasnym szwem eleganckie. Cała doskonale uzupełnia obudowę stalową. Postaw na zegarku, który poczujesz prawdziwie królewski.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Szerokość 46 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 46 mm