Royal London 41329-01

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002377040
Royal London 41329-01

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Royal London 41329-01

Każdy człowiek powinien mieć w swoim „sprzętem” klasycznej akcesorium, które doskonale uzupełniają się zarówno formalną i sportowa. marka zegarek zaprojektowany przez brytyjską Royal London jest słuszna. Ich srebrna tarcza opiera się na tradycyjnej konstrukcji z miękkich rąk, indeksów i datownik. Pełny opis

559

559 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Każdy człowiek powinien mieć w swoim „sprzętem” klasycznej akcesorium, które doskonale uzupełniają się zarówno formalną i sportowa. marka zegarek zaprojektowany przez brytyjską Royal London jest słuszna. Ich srebrna tarcza opiera się na tradycyjnej konstrukcji z miękkich rąk, indeksów i datownik. Nadgarstek zegarek szyte pasek ze skóry w kolorze czarnym. Postawić na zegarek, który nigdy nie zawodzi.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 44 mm