Royal London 41334-07

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376251
Royal London 41334-07

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaWyprzedaż

Royal London 41334-07

Męska Watch Królewski Londyn ty na pierwszy rzut oka futurystycznym czarną tarczą, gdzie można znaleźć koronki w kolorze łososiowym. Na wąskich rękach luminescencyjnych ukrywających wielofunkcyjną ciferníčky informujący o aktualnej daty i dnia tygodnia. Pełny opis

869

869 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska Watch Królewski Londyn ty na pierwszy rzut oka futurystycznym czarną tarczą, gdzie można znaleźć koronki w kolorze łososiowym. Na wąskich rękach luminescencyjnych ukrywających wielofunkcyjną ciferníčky informujący o aktualnej daty i dnia tygodnia. Po pasek na nadgarstek stali jakościowej mocujący, przekształcać jak w prawdziwej magii brytyjskiego dżentelmena.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 44 mm