Royal London 41338-04

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376628
Royal London 41338-04

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Royal London 41338-04

Czy zdecydujesz się na pieszą wycieczkę w góry lub na mieście, oglądać warsztat Royal London zawsze będzie odpowiedni towarzysz. Czarna tarcza ozdobiona wyraziste ręce i indeksów, są też niezbędne datownik. Pełny opis

612

612 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydujesz się na pieszą wycieczkę w góry lub na mieście, oglądać warsztat Royal London zawsze będzie odpowiedni towarzysz. Czarna tarcza ozdobiona wyraziste ręce i indeksów, są też niezbędne datownik. Czarny Ramka posiada również ogromne obudowę ze stali nierdzewnej, a także paska silikonowego ze specjalnie zaprojektowanymi otworami. Pearl następnie jest wodoszczelny do 200 m, dzięki czemu nie trzeba zdejmować zegarek nawet podczas nurkowania. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa silikon
Materiał ciała stal
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 45 mm