Royal London 41342-04

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002787730
Royal London 41342-04

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London 41342-04

Czy zdecydować się na formalnym garnitur i rekreacyjnych ubrania, zegarki zaprojektowane przez markę Royal London Twój strój jest zawsze doskonale melodie. Pełny opis

386

386 zł z VAT 638 zł, oszczędzasz 252 zł (39 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na formalnym garnitur i rekreacyjnych ubrania, zegarki zaprojektowane przez markę Royal London Twój strój jest zawsze doskonale melodie. Ich tarcza srebrny w minimalistycznym stylu, ozdobiony drobnymi złotymi rękami, indeksów i stylowej smukłej figurze, która doskonale komponuje się z przypadku stali pozłacanej. Nie jest potrzebne także datownik. Raz na kołku nadgarstka klasyczny czarny pasek, nagle przekształcić się w prawdziwego dżentelmena.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 39 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 39 mm