Royal London 41347-03

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376156
Royal London 41347-03

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Royal London 41347-03

Ozdobić swój nadgarstek naprawdę królewski akcesorium? Następnie przejdź do London Watches królewskiej. Ich brązowy wzorzyste wyjściem jest pokryte złotymi cyframi rzymskimi, złoty kolor można znaleźć na ciferníčcích wielofunkcyjnym, Ručičky i wysokiej jakości obudową stalową. Pełny opis

635

635 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Ozdobić swój nadgarstek naprawdę królewski akcesorium? Następnie przejdź do London Watches królewskiej. Ich brązowy wzorzyste wyjściem jest pokryte złotymi cyframi rzymskimi, złoty kolor można znaleźć na ciferníčcích wielofunkcyjnym, Ručičky i wysokiej jakości obudową stalową. Nadgarstek zegarek szyte brązowy skórzany pasek na wzór skóry krokodyla. Odwróć punkt w prawym dżentelmena.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 43 mm