Royal London 41352-11

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376891
Royal London 41352-11

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Royal London 41352-11

marka zegarek zaprojektowany przez Royal London 41352–11 są właściwe mężczyźni z wyrafinowanego smaku. Mediolan przenieść komfortowe i niebieskie pokrętło z doskonale łączy się z gładkiej obudowie ze stali. Klasycznym dodatkiem, który będzie Twój ulubiony kawałek, czy gdziekolwiek. . Pełny opis

655

655 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :16.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Royal London 41352–11 są właściwe mężczyźni z wyrafinowanego smaku. Mediolan przenieść komfortowe i niebieskie pokrętło z doskonale łączy się z gładkiej obudowie ze stali. Klasycznym dodatkiem, który będzie Twój ulubiony kawałek, czy gdziekolwiek.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Podwójny czas tak
Widoczna data tak
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 41 mm