Royal London Dárková sada 21332-07

Marka: Royal London Nr katalogowy: 100002376224

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaWyprzedaż

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Royal London Dárková sada 21332-07

Do żony, matki lub przyjaciela musi wykazać, w jaki sposób dbasz o nią? Powiedzieć, że jest to zestaw upominkowy Royal London. Po obdarzony polu luksusowych skóry otwierają, otworzy się jej widok prawdziwych perełek. Pierwszy zegarek z wysokiej jakości stali, róży złocone i piękny skok. Pełny opis

336

336 zł z VAT 756 zł, oszczędzasz 420 zł (55 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Do żony, matki lub przyjaciela musi wykazać, w jaki sposób dbasz o nią? Powiedzieć, że jest to zestaw upominkowy Royal London. Po obdarzony polu luksusowych skóry otwierają, otworzy się jej widok prawdziwych perełek. Pierwszy zegarek z wysokiej jakości stali, róży złocone i piękny skok. Drugim jest to, że jego konstrukcja bransoletka następujący wytrzymałość konstrukcyjną zegarka. Oba suplementy można nosić na obu dłoni lub na siebie. Zafundować sobie dawkę królewskiego luksusu!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy rózowe zloto
Szkło mineralne
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 33 mm