Scuderia Ferrari 0830355

Marka: Scuderia Ferrari Nr katalogowy: 100002376502
Scuderia Ferrari 0830355

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Scuderia Ferrari 0830355

Powietrze faluje ciepło, doping publiczności, a szczególnie chętnie ryk silnika. Jeśli jesteś na festiwalu wyścigów F1, a zwłaszcza jeśli szukasz jasnoczerwony formułę, nie brakuje sprzętu zegarki Scuderia Ferrari. Pełny opis

484

484 zł z VAT 872 zł, oszczędzasz 388 zł (44 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :13.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Powietrze faluje ciepło, doping publiczności, a szczególnie chętnie ryk silnika. Jeśli jesteś na festiwalu wyścigów F1, a zwłaszcza jeśli szukasz jasnoczerwony formułę, nie brakuje sprzętu zegarki Scuderia Ferrari. Ich czarna tarcza ozdobione żółtymi szczegółów, na pewno nie uciec uwagę lub chronografów. Nadgarstek zegarek szyte wysokiej jakości pasek z gumy. Podaj swój pokaz sąsiedztwa, dla których serce bije stabilny.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 44 mm
Wysokość 50 mm