Scuderia Ferrari pilot 0830488

Marka: Scuderia Ferrari Nr katalogowy: 100002753821

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Scuderia Ferrari pilot 0830488

Jeżeli jesteś fanem adrenaliny i samochody wyścigowe prędkość włoska marka Scuderia Ferrari, a następnie oglądać je jako wykonane. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć szczotkowane brązowy pokrętło, ozdobione luminescencyjnych rąk i indeksów, datownikiem i legendarnego emblematem marki. Pełny opis

650

650 zł z VAT 867 zł, oszczędzasz 217 zł (25 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jeżeli jesteś fanem adrenaliny i samochody wyścigowe prędkość włoska marka Scuderia Ferrari, a następnie oglądać je jako wykonane. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć szczotkowane brązowy pokrętło, ozdobione luminescencyjnych rąkindeksów, datownikiem i legendarnego emblematem marki. Obudowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej następująco skórzanego paska, który jest wygodny w noszeniu. Poddać się do oglądania, które doskonale uzupełniają strój.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny, sportowy
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 11.4 mm
Wysokość 53 mm