Secco S A5503,3-104

Marka: Secco Nr katalogowy: 100002405005
Secco S A5503,3-104

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Secco S A5503,3-104

Złote dodatki nigdy nie wystarcza. Nie tylko dobrze wyglądać w sobie, a ponadto są one w stanie dostarczyć każdego stroju dotyk wyjątkowość i ponadczasowość. Nie zapomnij ich lub można dołączyć marki nadgarstku zegarek zaprojektowany przez Secco. Pełny opis

59

59 zł z VAT 119 zł, oszczędzasz 60 zł (50 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :12.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Złote dodatki nigdy nie wystarcza. Nie tylko dobrze wyglądać w sobie, a ponadto są one w stanie dostarczyć każdego stroju dotyk wyjątkowość i ponadczasowość. Nie zapomnij ich lub można dołączyć marki nadgarstku zegarek zaprojektowany przez Secco. Ich bardzo wąskie białe złoto zdobione wybierania ręce, cyfr i szczególnie czystych kryształów. Obudowa i oporowa posiada pozłacany żółtego złota. Udekorować akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 39 mm
Wysokość 43 mm