Secco S A5503,4-102

Marka: Secco Nr katalogowy: 100002405004
Secco S A5503,4-102

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.08.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Secco S A5503,4-102

Złote dodatki nigdy nie wystarcza. Nie tylko dobrze wyglądać w sobie, a ponadto są one w stanie dostarczyć każdego stroju dotyk wyjątkowość i ponadczasowość. Nie zapomnij ich lub można dołączyć marki nadgarstku zegarek zaprojektowany przez Secco. Pełny opis

64

64 zł z VAT 127 zł, oszczędzasz 63 zł (49 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 22.08.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 22.08.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Złote dodatki nigdy nie wystarcza. Nie tylko dobrze wyglądać w sobie, a ponadto są one w stanie dostarczyć każdego stroju dotyk wyjątkowość i ponadczasowość. Nie zapomnij ich lub można dołączyć marki nadgarstku zegarek zaprojektowany przez Secco. Ich tarcza złota ozdobione subtelnym wzorem i przede wszystkim jasnych kryształów. Obudowa i oporowa posiada pozłacany żółtego złota. Udekorować akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa złoto, stal
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa Złoty
Kolor tarczy Złoty
Szkło mineralne
Szerokość 32 mm
Wysokość 36 mm