Secco S A5507,1-211

Marka: Secco Nr katalogowy: 100002784780
Secco S A5507,1-211

Sprzedaż partnerska

Secco S A5507,1-211

Nic nie przebije klasyczne akcesoria, które można wiarygodnie uzupełniają zarówno formalnych jak i czasu wolnego strój. Dokładnie marki zegarek zaprojektowany przez Secco. Pełny opis

76

76 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nic nie przebije klasyczne akcesoria, które można wiarygodnie uzupełniają zarówno formalnych jak i czasu wolnego strój. Dokładnie marki zegarek zaprojektowany przez Secco. Ich białe wybierania cię na pierwszy rzut oka w porządku placu wzór i czytelne čísliceni srebra, który idealnie pasuje do sprawy stejnobarevným. Raz na nadgarstku przypiąć czarny skórzany pasek z krokodyla wzoru, Twój wygląd będzie uzyskać zupełnie nowy wymiar.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 42 mm
Wysokość 46 mm